Profesyonel Apartman Yönetimi

Binalara, Sitelere, Apartmanlara ve AVM’lere verdiğimiz profesyonel ve şeffaf apartman yöneticiliği ve profesyonel site yönetimi hizmeti ile, yaşadığınız yeri daha konforlu hale getiriyoruz. Bu bağlamda, iş planını hazırlayıp kat maliklerine sunuyor, gelir ve gider yönetimini sağlıyoruz. Aylık periyodlarla borç ve alacak çizelgesini hazırlayıp, aidatların tahsilini yapıyoruz ve kat maliklerine sunuyoruz. Verdiğimiz idari hizmet kapsamında çalışanların maaşlarını ödeyip, yasal işlemlerin takip ve idaresini gerçekleştiriyoruz. Danışmanlık ve profesyonel yönetim hizmetlerimiz ile şeffaf bir süreç vaat ediyoruz. Apartman yönetiminde ve profesyonel site yönetiminde bütçe denetiminde önemli olduğunun altını çiziyor ve bunların profesyonel site yönetimi tarafından yapıldığında daha şeffaf olacağını düşünüyoruz.

Hukuki Danışmanlık Hizmetleri

Apartman yönetimi yönetmeliği ve site yönetmeliği bilen kadromuzla idari kararların alınmasında yol gösteriyor, genel kurul toplantılarının düzenlenmesi, aidatların ödenmesi ve takibi, aidat ödemeyenler ve yaşam alanınızda, kurallara uymayanlar hakkında yasal sürecin başlatılması gibi konuları yönetiyoruz. Buna ek olarak, site ve bina yönetim işlerinizde bina yöneticiliği konusunda danışmanlık vermekle kalmıyor aynı zamanda site yöneticisi ve apartman yöneticisinin belirlenmesinde de yol gösteriyoruz.  Profesyonel yönetim hizmetlerimiz kapsamında hukuki danışmanlık hizmeti veriyor ve profesyonel site yönetimi hizmetimizle hayatınıza değer katıyoruz.

Apartman Yönetimi

Profesyonel site yönetimi hizmetimiz kapsamında çalıştığımız profesyonel güvenlik firmaları aracılığıyla yaşadığınız yeri daha güvenli bir hale getiriyoruz. Sizin ihtiyacınıza uygun olarak hem personel anlamında hemde teknik anlamda güvenlik ihtiyacınızı karşılıyor ve kamera kurulumu, şifreli apartman girişleri gibi teknik konularda size çözüm sunuyoruz. Profesyonel yönetim hizmeti dahilinde artık yaşam alanınızda daha huzurlu bir şekilde yaşayabilirsiniz. Bu sayede sadece apartman yönetimi hizmetini sağlamıyor aynı zamanda müşterilerimize daha güvenli daha huzurlu bir hayatı İstanbul başta olmak üzere sizlere sağlıyoruz.

Ulus Yönetim'in Ayrıcalıklı Hizmetlerinden Faydanlanmak İçin